Teológus hallgatók szolgálata gyülekezetünkben

2020 szeptemberétől Nagy Gábor lelkész úr teljesít helyettesítő szolgálatot gyülekezetünkben. Mivel főállásban a súri gyülekezetben szolgál, ezért a távolság miatt csak havi két alkalommal tud Komáromban istentiszteletet tartani. A másik két fennmaradó vasárnapon teológus hallgatók szolgálnak gyülekezetünkben, Gregersen-Labossa Mátyás Budapestről jár le szolgálni Komáromba, Angyal-Cseke Csaba pedig mint a gyülekezetünk teológusa végzi havi egy alkalommal a helyettesítő szolgálatot. Franko Mátyás a tatai evangélikus gyülekezet lelkésze a vállalt szolgálatról kérdezte teológus hallgató testvéreinket, a Lutherrózsa című újságban megjelent interjú alábbi linken érhető el:

https://tata.lutheran.hu/ujsagok/2020/lr_2020_szeptember.pdf

 

Komáromi Evangélikus Egyházközség