Adománygyűjtés gyülekezeti, közösségi térre

Adománygyűjtést indított a komáromi evangélikus gyülekezet, a gyülekezeti termük megújítására. A szükeéges felújításokhoz, a megnövekedett költségek miatt szükséges még gyűjtést szervezni így kérünk mindenkit aki teheti, támogassa a régi üzlethelyiségünk gyülekezti teremmé alakítását. Akit Isten indít adakozásra az ezen a számlaszámon megtheteti: Komáromi Evangélikus Egyházközség: 63200030-11033798. Kérjük a közlemény rovatba feltüntetni: „céladomány: gyülekezeti terem felújítása „. Korábban üzlethelyiség volt a terem, így szükséges a burkolatokat megcsinálni és a vakolást festést. Hálásan köszönjük mindenkinek, aki eddig is és ezután is adományaival hozzájárul a gyülekezeti terem felújításához! Isten áldása legyen minden adakozón!

A jelenlegi állapotról pár kép: