NYÁRI SÜTÖGETÉS AZ IMAHÁZ KERTJÉBEN! 2026.06.26. 18.00-tól

Mit szólnál egy nyári estéhez jó társasággal, finom falatokkal és kötetlen beszélgetésekkel?

📅 Péntek
🕕 18:00
📍 Komáromi Evangélikus Imaház kertje

🍖 Mindenki hozza magával a sütnivalóját!
🎶 Közös éneklés
📖 Rövid áhítat
🤝 Beszélgetés, közösség, kikapcsolódás

Szeretnénk együtt megállni egy estére, hálát adni az Úrnak, és örülni annak a közösségnek, amelyet Ő ajándékoz nekünk.

„Íme, mily jó és mily gyönyörűséges, ha a testvérek egyetértésben élnek!” (Zsolt 133,1)

Hozd magaddal a családodat, barátaidat és a jókedvedet is! 😊

Szeretettel várunk mindenkit!