Gyülekezeti hétvége- Vál, 2024.05.10-05.12 Milyen hatalommal?

2024. május 10-12: Gyülekezeti hétvége Válon

A gyülekezet tagjai, kicsik és nagyok, felnőttek és gyermekek együtt tölthettünk egy hétvégét Válon, és csodálatos környezetben figyelhettünk közösen Isten Igéjére. A fókuszban Márk evangéliumának 3. fejezete állt: Milyen hatalommal cselekszik Jézus? A tartalmas előadások, bibliatanulmányozások és csoportos beszélgetések során végig központban volt a jó hír: nem régi eseményekről olvasunk csupán: a ma is élő, szerető, cselekvő hatalmas Istennel élhetünk mi is! Egymás tapasztalatait hallva mi is átélhettük, hogy „együtt bátorodjunk meg közöttetek egymás hite által (Róm. 1,12.)”.

Közösségünk is épülhetett a színes programok során: a fórumbeszélgetések, kirándulás, játék és horgászat remek lehetőséget nyújtottak a kapcsolatépítésre. Volt idő pihenni, egyénileg elcsendesedni, de jó volt közösségben is lenni, együtt énekelni és együtt figyelni Isten szavára.

Képek:

1-es kamera:

2-es kamera:

3-as kamera:

Igehirdetések: